Kontakt

 

Vi er klar til at hjælpe dig mandag -torsdag mellem kl. 9-15.00. Fredag kl. 9-13.00. 
 

Har du spørgsmål til din webshopsordre, forsendelse eller returnering kontakt venligst:

WEBSHOP

Rudolph Care 
Vestergade 72
8990 Fårup
Tlf: +45 60932222
Email: webshop@rudolphcare.com

Har du henvendelser vedrørende salg i Danmark eller udlandet kontakt venligst:

SALG

Sjælland og Bornholm:
Dorthe Kjærulff Voss
Tlf: +45 20 44 50 89
Email: dorthe@rudolphcare.com

&

Louise Svenningsen 
Tlf: +45 31 17 79 77
Email: louise@rudolphcare.com

Vestjylland, Sydjylland og Fyn:
Line Bie Jeppesen
Tlf: +45 40 50 96 35
Email: line@rudolphcare.com

Østjylland og Nordjylland:
Camilla Dejgaard Jensen
Tlf: +45 29 73 84 44
Email: camilla@rudolphcare.com

Udland / International:
Camilla Schjelderup
Tlf: +47 990 91 818
Email: camillas@rudolphcare.com

Har du henvendelser vedrørende PR og markedsføring kontakt venligst:

PR & MARKEDSFØRING

Josephine Grønnegård Deleuran
Tlf: +45 28701570
Email: josephine@rudolphcare.com

Har du andre spørgsmål kontakt venligst:

HOVEDKONTOR

Rudolph Care
Danasvej 36A, st.
1910 Frederiksberg
CVR: 3090 3412
Tlf. +45 33131123
Email: kontakt@rudolphcare.com 
 

Andrea på skolen i brasilien